Sledujte Stiga poslední novinky na »

O nás

Kde najdete výrobky Stiga
Švédsko, Norsko, Dánsko, Finsko, Island, Velká Británie, Irsko, Německo, Nizozemí, Belgie, Lucembursko, Francie, Švýcarsko, Rakousko, Itálie, Španělsko, Rusko, Izrael, Turecko, Lotyšsko, Litva, Slovinsko, Estonsko, Polsko, Česká republika, Slovensko, Maďarsko, USA, Kanada, Austrálie, Nový Zéland, JAR.
Největší severský výrobce zahradní techniky
Stiga je největším výrobcem zahradní techniky v severských zemích a jedním z nejdůležitejších výrobců v Evropě. Sortiment výrobku má záběr od malých elektrických sekaček až po velké zahradní traktůrky pro profesionální použití. Zahrnuje výrobky jako jsou travní sekačky, ridery, strunové sekačky, křovinořezy, drtiče zahradního odpadu, pily, sněhové frézy, atd. Výrobky Stiga lze používat na Vaší zahradě po všechna čtyři roční období.

Stiga v České republice
V roce 1996 otevřela Stiga AB svoji dceřinou společnost v České republice. Kanceláře i skladové plochy firmy Stiga s.r.o. jsou umístěny v Praze 10 na Kutnohorské ulici mezi Dolními Měcholupy a Uhříněvsí.

Firemní poslání
Mezi priority firmy Stiga patří výroba vysoce kvalitních výrobků a neustálý technický vývoj nových produktů. Všechny naše stroje musí přinášet zákazníkům vysokou užitnou hodnotu a být navíc šetrné k životnímu prostředí. Všechny výrobky mají dokonale zajištěny servisní služby.

Ochrana životního prostředí
Výrobní závod Stiga je umístěn v idylicky krásném prostředí. Je proto přirozené, že při práci myslíme na ochranu přírody. Od počátku sedmdesátých let intenzivně investujeme prostředky tak, aby náš výrobní proces i výrobky byly šetrné k životnímu prostředí. Výsledkem je to, že jsou naše stroje označeny symbolem zelené labutě (nordický ekologický štítek), který získávají pouze stroje vyhovující přísným ekologickým požadavkům. Když se rozhodnete pro Stigu, získáte výrobek, který Vám připraví mnoho radostných zážitků na Vaší zahradě a navíc prospějete životnímu prostředí.

GLOBAL GARDEN PRODUCTS
GGP Sweden AB
GGP Belgium N.V.
GGP Benelux B.V.
GGP Czech Republic s.r.o
GGP Denmark A/S
GGP Finland Oy
GGP Germany GmbH
GGP Italy SPA
GGP Norway A/S
GGP Poland Sp.z.o.o
GGP U.K. Ltd
GGP France S.A.