Sledujte Stiga poslední novinky na »

Autoclip 530 SG

Produktové číslo: 2R5005658/S17

Přehled

Kombinace výkonu, síly a preciznosti pro dlouhé pracovní cykly. Určeno pro ty, kteří potřebují robotickou sekačku, která zvládne větší travnaté plochy. Stiga představuje zcela nový Autoclip 530 SG: Nejchytřejší robotickou sekačku s možností ovládání a nastavení z klidu domova nebo kanceláře přes speciální aplikaci Stiga. S integrovaným systémem GPS mapuje terén pro inteligentní, rychlé a efektivní sečení, s možností dálkové blokace určité části pracovní plochy.
Cena: 72 990,- Kč
60 322,- Kč bez DPH
 
Výška sečení (mm)25-70
Celková hmotnost (kg)14,6
Druh motoruBezhlíkové
Maximální svah45%
Šířka sekacího nože (cm)29
Detektor posekané trávyX
Pracovní plocha (m2)3200
Návrat do nabíjecí stanicePo kabelu / GPS-Asistent
GyroskopX
Svahový senzorX
Kryt staniceX
Typ baterieLi-Ion 1x 7,5Ah
Nabíjecí čas150 min
Pracovní čas (-20%)210 min
Maximální rychlost sečení30 m/min
Možnost zónového rozdělení4
Nárazové senzoryV krytu
Senzor nadzvednutíX
Otáčky nože3000
Instalační sada 
GPRSX
GPSX
Hledej prodejce
select
select
select

Poptávkový formulář – Autoclip 530 SG

Děkujeme Vám, že jste si vybrali robotickou sekačku STIGA. Po vyplnění a odeslání formuláře Vám obratem přidělíme specialistu z Vašeho okolí. Ten s Vámi dokončí prodej a domluví případnou instalaci Vaší nové robotické sekačky.

Položky označené * jsou povinné.
 
Oslovení Zde můžete upřesnit Vaší poptávku

Jméno a příjmení*
Město / Obec
PSČ*
Tel. číslo*
Email*

Společnost GGP Czech Republic s.r.o. shromažďuje pouze kontaktní údaje, a to konkrétně celé jméno, adresu, telefonní čísla a emailové adresy, za účelem odeslání zboží a komunikace se zákazníky. Kupující souhlasí s tím, že tyto údaje mohou být použity prodávajícím k výše uvedenému účelu až do odvolání tohoto souhlasu. Tyto údaje nejsou poskytovány třetím stranám vyjma dopravců. O změnu osobních údajů, nebo jejich vymazání lze požádat osobně, telefonicky nebo emailem. Vaše poskytnutá data nebudou předána třetí osobě a bude s nimi nakládáno v souladu s ustanovením o ochraně dat.


*