Sledujte Stiga poslední novinky na »

Autoclip 230 S

Produktové číslo: 2R2005158/S17

Přehled

Malý a kompaktní Autoclip určen pro středně velké zahrady do 2000 m2. Umí pracovat až v 4 sekacích zónách a to včetně úzkých pasáží. Tento model je vybaven vylepšeným softwarem pro optimalizaci pracovního režimu, třemi 2,5 Ah lithium-iontovými akumulátory. Bezkartáčové motory umožňují lépe hospodařit s energií a prodlužují jejich životnost. Autoclip 230 S pracuje až 240 min na jedno nabití poté se jede automaticky nabít do své stanice. Plně vyhovuje všem evropským standardům. Díky aktivnímu přednímu kolu reaguje na náhlé zdvihnutí nebo převrácení a zastaví nůž do 2 vteřin.
Cena: 52 990,- Kč
43 793,- Kč bez DPH
 
Výška sečení (mm)25-60
Celková hmotnost (kg)10,1
Druh motoruBezhlíkové
Maximální svah45%
Šířka sekacího nože (cm)25
Detektor posekané trávyX
Pracovní plocha (m2)2000
Návrat do nabíjecí stanicePo kabelu / Koridor (V-meter)
GyroskopX
Svahový senzor 
Kryt staniceX
Typ baterieLi-Ion 3x 2,5Ah
Nabíjecí čas180 min
Pracovní čas (-20%)240 min
Maximální rychlost sečení30 m/min
Možnost zónového rozdělení4
Nárazové senzoryV kolech
Senzor nadzvednutíX
Otáčky nože2800
Instalační sada 
GPRS 
GPS 
Hledej prodejce
select
select
select

Poptávkový formulář – Autoclip 230 S

Děkujeme Vám, že jste si vybrali robotickou sekačku STIGA. Po vyplnění a odeslání formuláře Vám obratem přidělíme specialistu z Vašeho okolí. Ten s Vámi dokončí prodej a domluví případnou instalaci Vaší nové robotické sekačky.

Položky označené * jsou povinné.
 
Oslovení Zde můžete upřesnit Vaší poptávku

Jméno a příjmení*
Město / Obec
PSČ*
Tel. číslo*
Email*

Společnost GGP Czech Republic s.r.o. shromažďuje pouze kontaktní údaje, a to konkrétně celé jméno, adresu, telefonní čísla a emailové adresy, za účelem odeslání zboží a komunikace se zákazníky. Kupující souhlasí s tím, že tyto údaje mohou být použity prodávajícím k výše uvedenému účelu až do odvolání tohoto souhlasu. Tyto údaje nejsou poskytovány třetím stranám vyjma dopravců. O změnu osobních údajů, nebo jejich vymazání lze požádat osobně, telefonicky nebo emailem. Vaše poskytnutá data nebudou předána třetí osobě a bude s nimi nakládáno v souladu s ustanovením o ochraně dat.


*