Sledujte Stiga poslední novinky na »

Vyžínače

Verikutátory
Strunové sekačky (též vyžínače) slouží k dosekávání trávy všude tam, kde se nedostane rotační sekačka. S jejich pomocí vysekáte trávu podél plotu a domu, kolem stromů, mezi záhonky nebo v rozích pozemku a jeho různých zákoutích. Elektrické modely jsou lehké a tiché. Výhodou benzínových sekaček je nezávislost na přívodovém kabelu. Akumulátorová strunová sekačka kombinuje výhody obou.

Pilový nástavec pro SGT 226 J

Výměnný pilový nástavec má délku řezací lišty 25 cm.

Plotostřih pro SGT 226 J

S použitím výměnného nástavce získáte plotostřih s délkou lišty 39 cm. Ustřihne větve s maximálním průměrem do 20 mm. Úhel nastavení je 90 stupňů.


SGT 1000 J

Velmi výkonná elektrická strunová sekačka s motorem 1 000 W a záběrem 38 cm.


SGT 226 J

Benzínový vyžínač s nízkou hmotností a děleným hřídelem. Výkon motoru je 1,0 HP. Má záběr 38 cm, poloautomatické nastavování délky struny a hmotnost 5,5 kg.SGT 24 AE

Zahrada nebude nikdy dokončená, pokud nebudou dosekány prostory, kam se klasická sekačka nedostane. K tomu je určen nový akumulátorový vyžínač s lithiovou baterii. Stroj je ergonomický a nastavitelný v několika směrech, struna se automaticky vysouvá. Kapacita baterie vystačí na jedno obsekání středně velké zahrady. V balení a ceně stroje je akumulátor a nabíječka.

SGT 600

Univerzální elektrický vyžínač s vynikajícím poměrem mezi cenou a výkonem. Má teleskopicky nastavitelnou délku rukojeti podle výšky postavy.