Sledujte Stiga poslední novinky na »

Skip Navigation LinksHlavní strana > Produkty > Travní sekačky

Sekačky na trávu

Autoclip 221

Autoclip 221 zvládá zahrady do 500 m2, až ve dvou pracovních zónách. 25 cm nerezový nůž poskytuje dokonalé a přesné sečení. Teto efektivní robot je vybaven jedním 2,5 Ah výkonným lithium-iontovým akumulátorem. Standardem je nárazový a dešťový senzor. Ideální pomocní na vaší malou zahrádku.

Autoclip 225 S

Je malý kompaktní pomocník, který efektně udržuje váš trávník v perfektním stavu. Díky vynikající kapacitě baterií pracuje dlouhou dobu, aniž by se musel vrátit do nabíjecí stanice. Zatímco ostatní roboti tráví sekáním více času, Autoclip 225S vám dává větší volnost k využití vašeho trávníku.


Autoclip 228 S

Robotická sekačka určená pro plochy do 1600 m2 s možností rozdělení až na 4 pracovní zóny. Stiga Autoclip 228 S pracuje až 210 min na jedno nabití poté se jede automaticky nabít do své stanice. Robot je opatřena třemi 2,5 Ah lithium-iontovými akumulátory a střídavými motory, což znamená delší životnost, nižší hladinu hluku a nízkou spotřebu energie. . Bluetooth umožňuje připojení k vašemu telefonu a ovládání jej bez jakéhokoli kabelu.


Autoclip 230 S

Malý a kompaktní Autoclip určen pro středně velké zahrady do 2000 m2. Umí pracovat až v 4 sekacích zónách a to včetně úzkých pasáží. Tento model je vybaven vylepšeným softwarem pro optimalizaci pracovního režimu, třemi 2,5 Ah lithium-iontovými akumulátory. Bezkartáčové motory umožňují lépe hospodařit s energií a prodlužují jejich životnost. Autoclip 230 S pracuje až 240 min na jedno nabití poté se jede automaticky nabít do své stanice. Plně vyhovuje všem evropským standardům. Díky aktivnímu přednímu kolu reaguje na náhlé zdvihnutí nebo převrácení a zastaví nůž do 2 vteřin.Autoclip 530 SG

Kombinace výkonu, síly a preciznosti pro dlouhé pracovní cykly. Určeno pro ty, kteří potřebují robotickou sekačku, která zvládne větší travnaté plochy. Stiga představuje zcela nový Autoclip 530 SG: Nejchytřejší robotickou sekačku s možností ovládání a nastavení z klidu domova nebo kanceláře přes speciální aplikaci Stiga. S integrovaným systémem GPS mapuje terén pro inteligentní, rychlé a efektivní sečení, s možností dálkové blokace určité části pracovní plochy.

Autoclip 720 S

Autoclip 720 S je konstruován pro potřeby komerčního použití nebo majitele větších ploch o rozloze 4 000 m2 s možností navýšení až na 6 000 m2.Collector 34 E

Základní a nejmenší model elektrické sekačky. Má záběr 34 cm, motor o výkonu 1 000 W a sběrací koš 25 l.

Collector 40 E

Základní model elektrické sekačky se záběrem 40 cm, motorem o výkonu 1 400 W a sběracím košem o objemu 40 litrů.Collector 46

Výborná benzínová sekačka s jednoduchou obsluhou. Má záběr 45 cm, motor Briggs & Stratton o maximálním výkonu 3,5 HP, bez pojezdu.


Collector 46 S

Výborná benzínová sekačka s jednoduchou obsluhou. Má záběr 45 cm, motor Briggs & Stratton o maximálním výkonu 3,5 HP.


Combi 40 AE - bateriová

Akumulátorová sekačka nepotřebuje přívodní kabel! Má záběr 38 cm, motor 48 V a Li-ion baterii 5 Ah. Má centrální nastavení výšky sečení: 6 pozic v rozmezí 25 – 75 mm, sběrací koš 40 l s průhledem a velká zadní kola 250 mm. Nabíječka, mulčovací vložka a čistící lopatka jsou součástí stroje.

Combi 40 E

Malá a kvalitní elektrická sekačka se záběrem 40cm a výkonem 1600W.
Combi 44 E

Výkonná elektrická sekačka se záběrem 42 cm a motorem o výkonu 1 800 W.

Combi 48 E

Výkonná elektrická sekačka s ocelovým podvozkem bez pojezdu.


Combi 48 ES

Výkonná elektrická sekačka s ocelovým podvozkem shodným s benzínovými sekačkami a vlastním pojezdem.


Combi 48 S

Výkonná a spolehlivá sekačka se záběrem 48 cm a vlastním pojezdem, určená na středně velké zahrady.Combi 50 S AE - bateriová

Akumulátorová sekačka s pojezdem, vhodná pro zahrady do 900 m2.

Combi 50 SEQB

Sekačka s vysokou užitnou hodnotou s motorem Briggs & Stratton o výkonu 5,5 HP. Sekačka je navíc vybavená elektrickým novým startérem INSTART.Combi 50 SQB

Univerzální sekačka, která je ideální pro středně velké a členité zahrady.

Combi 50 SQH

Moderní sekačka s mnohostranným využitím, robustní konstrukcí a vyšší hmotností. Je poháněna silným motorem Honda o maximálním výkonu 5,5 HP.Combi 53 SQB

Výkonná a spolehlivá sekačka se záběrem 51 cm a vlastním pojezdem, určená na větší zahrady.


Combi 55 SQB

Výkonná, univerzální sekačka s velkými zadními koly, čtyřmi funkcemi a záběrem 53 cm.


Combi 55 SQH

Moderní sekačka s mnohostranným využitím, robustní konstrukcí. Je poháněna motorem Honda o maximálním výkonu 5,5 HP.

Combi 55 SVQH

Moderní sekačka s mnohostranným využitím, robustní konstrukcí. Je poháněna motorem Honda o maximálním výkonu 5,5 HP.
Multiclip 47 SQ

Mulčovací sekačka s motorem Briggs&Stratton a vlastním pojezdem. Nově má volitelný boční výhoz.

Multiclip Pro 53 S

Profesionální mulčovací sekačka.


Sběrací koš

Sběrací koš k ruční vřetenové sekačce Stiga s pracovním záběrem 40 cm.


SCM 240 R

Ideální pomocník pro menší zahrady nebo nově založené trávníky. Trávu neseká, ale seřezává mezi dvěma ostřími.Sekačka – hračka

Funkční hračka s mechanickým sběrem trávy.

Traktor s přívěsem – hračka

Šlapací traktor pro děti od tří let.Turbo 53 SEVQ B

Moderní sekačka s mnohostranným využitím, robustní konstrukcí. Je poháněna silným motorem B&S o maximálním výkonu 6 HP s elektrostarterem.

Turbo Power 50 S

Moderní, výkonná sekačka nabízí komfortní užívání a vysoký stupeň výbavy a funkčnosti.Turbo Power 53 S

Moderní, výkonná sekačka nabízí komfortní užívání a vysoký stupeň výbavy a funkčnosti. Je vybavena motorem Briggs & Stratton o maximálním výkonu 5,5 HP, má záběr 53 cm.


Twinclip 50 SB

Moderní sekačka s mnohostranným využitím a robustní konstrukcí. Je poháněna motorem B/S o maximálním výkonu 5 HP, který je dostatečný ke všem třem funkcím sekačky - sběru, mulčování a výhozu trávy dozadu. Záběr sekačky je 50 cm.


Twinclip 50 SV H

Sekačka pro náročné uživatele s motorem Honda 160 a variabilní rychlostí pojezdu. Provedení stroje a patentovaný nůž jsou zárukou vysoké funkčnosti. Pojezdová kola jsou vyrobena z kovu, sběrný koš se vyjímá a vkládá komfortně jednou rukou. Pro údržbu lze sklopit rukojeť a sekačku postavit směrem dozadu.

Twinclip 55 SB

: Nová sekačka, moderně navržená. Je poháněna silným motorem B&S 675 Ex RS o maximálním výkonu 5,5 HP, který je dostatečný ke všem třem funkcím sekačky - sběru, mulčování a výhozu trávy dozadu. Záběr sekačky je 55cm.
Twinclip 55 SV H

Twinclip 55 SV H je zcela nová sekačka vyrobená pro náročné uživatele s mnohými užitnými vlastnostmi, které jiné stroje nemají. Sekasí nůž má dvě ostří v různých výškách pro lepší mulčování a sběr trávy. Madla sekačky jsou snadno nastavitelná do několika pracovních poloh a do polohy při skladování. Sběrný koš trávy je pohodlně vyjmutelný jednou rukou a má ukazatel naplnění. Motor Honda GCV 190 je dostatečně výkonný pro všechny tří funkce sekačky - sběr, výhoz a mulčování trávy. Rychlost pojezdu lze regulovat ve čtyřech stupních.