Sledujte Stiga poslední novinky na »

Skip Navigation LinksHlavní strana > Produkty > Ridery s předním sečením

Ridery s předním sečením

Boční kartáč k zametacímu adaptéru

Je doplňkem k zametacímu adaptéru.

Čelní kartáč

je především určen pro úklid sněhu, listí a pevných drobných nečistot. Je vhodný i pro vymetávání umělých trávníků.


Čelní kartáč TITAN

Čelní kartáč Titan, je především určen pro úklid sněhu. Má záběr 130 cm, hydraulický pohon. Vynikají na professionální úklid chodníků měst a obcí. A to po celou sezonu.


Cepová sekačka

Používá se k sekání přerostlé trávy i s částečným podílem dřevin až do výšky 1 m. Pracovní záběr je 92 cm.Guma pro sněhovou radlici

Přídavná gumová lišta ke sněhové radlici odhrne sníh dočista a nepoškrábe povrch vjezdů do domů nebo garáží.

Kryt čelního kartáče Park

Kryt čelního kartáče chrání obsluhu před prachem a nečistotou.Mulčovač 90

Používá se na sečení vysoké trávy (jedna nebo dvě seče za rok) nebo na sečení dlouho neudržovaných ploch s podílem dřevin do průměru 2 cm. Pracovní záběr mulčovače je 90 cm, výška sečení se nastavuje ve třech stupních od 2,5 cm do 9 cm. Pracovním nástrojem je jeden rotační nůž se sklopnými konci, které zabraňují poškození nože při střetu s kolizním předmětem.

Park 220

Nový malý rider pro časté sekání menších zahrad. Má hydrostatickou převodovku, kloubové řízení a tím velkou manévrovatelnost. V ceně je mulčovací hlava se záběrem 95 cm.Park 720 Power

Nový model Park Power 2WD je poháněn dvouválcovým motorem Briggs & Stratton o maximálním výkonu 18 HP. Má pohon zadních kol prostřednictvím hydrostatické převodovky s plynule se měnící pojezdovou rychlostí. Je vybaven komfortně nastavitelným sedadlem.


Park 740 Power

Výkonný stroj s dvouválcovým motorem B&S o výkonu 18 HP je dostatečný pro všechny přípojné agregáty a velké rozlohy pozemků. Má pohon všech kol, komfortní sedadlo a hydraulický posilovač řízení.


Park Pro 340 IX

Model pro náročné zákazníky a komunální použití je poháněn dvouválcovým motorem Briggs & Stratton Vanguard o maximálním výkonu 18 HP.

Park Pro 540 IX

Stroj pro náročné zákazníky a komunální použití je poháněn dvouválcovým motorem Honda o maximálním výkonu 25 HP.
Park Pro 740 IOX

Nový model o maximálním výkonu 27 Hp.

Sběrač trávy a listí 42“

Díky široké škále doplňků pro Ridery Park se stavají společníkem na celý rok. Naplněný zásobník lze snadno vyprázdnit z místa řidiče.


Sekací hlava 100 Combi 3

Nová třínožová kombinovaná sekací hlava konstruovaná stejně jako větší profesionální hlavy se záběrem 100 cm. Výška sečení je nastavitelná elektrickým servomotorem v rozmezí 25–85 mm.


Sekací hlava 110 Combi Pro EL

Třínožová sekací hlava se záběrem 110 cm dokonale mulčuje a po vyjmutí mulčovací vložky dokáže i vyhazovat posekanou travní hmotu dozadu. Výsledek sekání je v obou případech vynikající.Sekací hlava 125 Combi Pro EL

Široká profesionální sekací hlava se záběrem 125 cm s možností kombinace sekacích technologií Multiclip nebo výhoz dozadu.

Sekací hlava 125 H

Hydraulicky poháněná sekací hlava pro Titan se záběrem sečení 125 cm a dálkově elektricky nastavitelnou výškou seče. Mulčuje nebo při odstranění zadní záslepky vyhazuje trávu dozadu.Sekací hlava 135 H DOD

Vpředu umístěná kombinovaná sekací hlava s plným hydraulickým ovládáním má záběr sečení 135 cm. Umožňuje střídat sekací technologie v závislosti na výšce porostu.

Sněhová fréza

je výborný zimní doplněk pro stroje Park. Výhozový komín má nastavitelný úhel a délku odhozu sněhu.Sněhová fréza TITAN

Sněhová fréza je výborný zimní doplněk pro stroje Titan. Tato těžká sněhová fréza je stavěna pro nejtěžší podmínky spojené se zimním obdobím.


Sněhová radlice

Sněhová radlice je nastavitelná z místa obsluhy a má pracovní záběr 140 cm. Radlice má odpružení, které brání jejímu poškození v případě nárazu.


Sněhová radlice PARK

Sněhová radlice je nastavitelná ve třech směrech z místa obsluhy a má pracovní záběr 120 cm.

Sněhové řetězy (pár) 16“

jsou doporučeny zejména pro stroje Park s pohonem 2WD při práci na sněhu nebo zledovatělém povrchu.
Sněhové řetězy (pár) 17“

jsou doporučeny zejména pro stroje Park s pohonem 2WD při práci na sněhu nebo zledovatělém povrchu.

Sypač písku

je robustní stroj s pracovním záběrem 100 cm. Posypový válec je poháněn elektromotorem ovládaným z místa obsluhy.


Titan 540 D

Profesionální stroj pro komunální použití, který je vybaven tříválcovým, vodou chlazeným dieselovým motorem Yanmar o výkonu 26 HP.


Titan 740 DCR s kabinou a A/C

Plně vybavená verze s kabinou. Kabina je vybavena klimatizací nebo v levnější verzi jenom topením.Vozík Pro

je výborným pomocníkem pro odvoz trávy, zahradního odpadu, dřeva, stavebních materiálů, apod. Korba vozíku je sklápěcí a má vnitřní rozměry 1 270 x 950 x 300 mm.

Zametací adaptér

Slouží k odstraňování listí, štěrku nebo drobných pevných nečistot z tvrdých povrchů jako je asfalt a beton. Má pracovní záběr 90 cm. Sběrací koš lze vyjmout a vyprázdnit.ZTR 42

Profesionální rider otočný na nulovém poloměru otáčení pomocí řídicích pák. Pohon tvoří motor B&S/2 válce o výkonu 18 hp. Sekací agregát má tři nože s celkovým záběrem 107 cm a je nastavitělný v 7 úrovních sečení.

ZTR 52

Profesionální rider otočný na nulovém poloměru otáčení pomocí řídicích pák. Pohon tvoří motor Kawasaki o výkonu 23 hp. Sekací agregát má tři nože s celkovým záběrem 132 cm a je nastavitelný ve 13 úrovních sečení.