Sledujte Stiga poslední novinky na »

Skip Navigation LinksHlavní strana > Produkty > Recyklace

Recyklace

Drtiče rozsekají ostříhané výhonky živých plotů a ovocných stromů. Odmechovače provzdušní trávník, který lépe poroste a bude zdravější.

Bio Master 2200

Bio Master je vysokoobrátkový drtič s dvěma noži s oboustranným ostřím. Je vybaven motorem o výkonu 2 200 W a snadno zpracuje větve až do průměru 40 mm.

Bio Silent 2500

Tichý a výkonný drtič s motorem o výkonu 2 500 W pro větve až do průměru 40 mm. Větve si sám podává a drtí je mezi ozubeným kolem a přítlačnou deskou. Plastový sběrací koš o obsahu 60 l usnadňuje transport drti.


HP 110

K tomuto produktu nebyl nalezen bližší popis.


HPS 235 R

Vysokotlaká myčka k domácímu použití na zahradě a k čištění jízdních kol a dalších dopravních prostředkůHPS 345 R

Vysokotlaká myčka k domácímu použití s výkonem 2000 W. Má naviják tlakové hadice a kompaktní provedení včetně pojezdových koleček.

HPS 550 R

K tomuto produktu nebyl nalezen bližší popis.HPS 650 RG

K tomuto produktu nebyl nalezen bližší popis.

Radlice pro SWS 600 G

K tomuto produktu nebyl nalezen bližší popis.Radlice pro SWS 800 G

K tomuto produktu nebyl nalezen bližší popis.


Sběrná nádoba pro SWS 600 G

K tomuto produktu nebyl nalezen bližší popis.


Sběrná nádoba pro SWS 800 G

K tomuto produktu nebyl nalezen bližší popis.

SBL 2600

Lehký elektrický foukač/vysavač listí s motorem o výkonu 2 600 W má ocelový drtící nůž pro dokonalé plnění vaku. Rychlost vzduch je plynule měnitelná až do 330 km/h. Hmotnost je 3,3 kg (bez vaku). Součásti balení je navíc jednoduchý závěs.
SBL 327 V

Zahradní foukač / vysavač s 2taktním benzínovým motorem o obsahu 25,4 ccm a výkonem 1 HP. Vak na vysávání a hubice jsou součástí balení.

SBP 375

K tomuto produktu nebyl nalezen bližší popis.


SV 213 E

Lehký vertikutátor (provzdušňovač) s výkonným elektrickým motorem 1 300 W je vhodný pro všechny menší zahrady.


SV 415 E

Lehký a snadno ovladatelný vertikutátor (provzdušňovač) s výkonným elektrickým motorem 1 500 W je vhodný pro všechny menší a středně velké zahrady.SVP 40 B

Robustní a výkonný vertikutátor (provzdušňovač trávníku) je poháněn benzínovým motorem Briggs & Stratton o výkonu 5,5 HP. Pracovní záběr 32 prořezávacích nožů je 40 cm. Má centrální nastavování hloubky záběru, kuličková ložiska v kolech o průměru 180 mm, sběrací koš o obsahu 50 l a hmotnost 37 kg.

SWP 355

Po zahradních pracích je důležité uklidit přístupové cesty a chodníky na zahradě. Malý a obratný zametací stroj je právě k tomu účelu určen.SWP 475

Větší zametací ruční stroj pro úklid suchých a mokrých nečistot na chodnících areálů a podlahách výrobních hal pracuje na principu zametání suchou cestou. Tlačení stroje jde lehce, dva otáčející se kartáče proti sobě seberou vše od drobných nečistot až po větší jako jsou třeba kelímky.

SWP 577

K tomuto produktu nebyl nalezen bližší popis.SWS 600 G

K tomuto produktu nebyl nalezen bližší popis.


SWS 800 G

Motorový kartáč SWS 800 G slouží k zametání sněhu a menších nečistot. Může být doplněn radlicí na sníh nebo sběrnou nádobou pro drobné nečistoty. Stroj je poháněn motorem Stiga o výkonu 6 Hp a má záběr kartáče 80 cm. Vlastní pojezd motorového kartáče má 6 rychlostí vpřed a dvě vzad.