Sledujte Stiga poslední novinky na »

Park

no image
Modelová řada Park je to nejlepší, co Stiga nabízí. Tyto výkonné stroje mají všechny výhody spojené s předním sečením a unikátním kloubovým řízením. Vynikající manévrovací schopnosti jsou samozřejmostí. Všechny stroje jsou vybaveny trvalým pohonem všech čtyř kol. S výjimkou modelu Park Compact mají všechny modely ergonomický ovládací panel a přední světlo. Díky široké nabídce přídavných zařízení získáte stroj s celoročním využitím. Modely Park jsou určeny pro sekání středně velkých a velkých ploch bez závislosti na profi lu a členitosti terénu.

Park 220

Nový malý rider pro časté sekání menších zahrad. Má hydrostatickou převodovku, kloubové řízení a tím velkou manévrovatelnost. V ceně je mulčovací hlava se záběrem 95 cm.

Park 720 Power

Nový model Park Power 2WD je poháněn dvouválcovým motorem Briggs & Stratton o maximálním výkonu 18 HP. Má pohon zadních kol prostřednictvím hydrostatické převodovky s plynule se měnící pojezdovou rychlostí. Je vybaven komfortně nastavitelným sedadlem.


Park 740 Power

Výkonný stroj s dvouválcovým motorem B&S o výkonu 18 HP je dostatečný pro všechny přípojné agregáty a velké rozlohy pozemků. Má pohon všech kol, komfortní sedadlo a hydraulický posilovač řízení.