Sledujte Stiga poslední novinky na »

Skip Navigation LinksHlavní strana > Produkty > Travní sekačky > Motorové benzínové sekačky s pojezdem

Motorové benzínové sekačky s pojezdem

no image
Benzínové sekačky jsou ideální volbou pro rozlehlejší zahrady. Nabízejí více výkonu než sekačky elektrické a navíc nejsou závislé na přívodním kabelu. Zvládnou posekat i vyšší a hustší travní porost. Posekanou trávu sbírají do koše. Pokud nebudete chtít trávu sbírat a někde na zahradě skladovat, můžete mulčovat. Dovnitř sekačky lze vsunout mulčovací vložku. Kombinovaně lze střídat mulčovaní a sběr do koše nebo výhoz dozadu.

Collector 46 S

Výborná benzínová sekačka s jednoduchou obsluhou. Má záběr 45 cm, motor Briggs & Stratton o maximálním výkonu 3,5 HP.

Combi 48 S

Výkonná a spolehlivá sekačka se záběrem 48 cm a vlastním pojezdem, určená na středně velké zahrady.


Combi 48 SQ

Univerzální sekačka, která je ideální pro středně velké a členité zahrady.


Combi 53 S

Výkonná a spolehlivá sekačka se záběrem 53 cm a vlastním pojezdem, určená na větší zahrady.Combi 53 SQ

Výkonná, univerzální sekačka s velkými zadními koly, čtyřmi funkcemi a záběrem 53 cm.

Multiclip 47 SQ

Mulčovací sekačka s motorem Briggs&Stratton a vlastním pojezdem. Nově má volitelný boční výhoz.Multiclip Pro 53 S

Profesionální mulčovací sekačka.

Turbo 48 S H

Moderní sekačka s mnohostranným využitím, robustní konstrukcí a vyšší hmotností. Je poháněna silným motorem Honda o maximálním výkonu 5,5 HP.Turbo 48 SE

Sekačka s vysokou užitnou hodnotou s motorem Briggs & Stratton o výkonu 5,5 HP. Sekačka je navíc vybavená elektrickým novým startérem INSTART.


Turbo 53 SEVQ B

Moderní sekačka s mnohostranným využitím, robustní konstrukcí. Je poháněna silným motorem B&S o maximálním výkonu 6 HP s elektrostarterem.


Turbo 53 SVQ H

Moderní sekačka s mnohostranným využitím, robustní konstrukcí. Je poháněna silným motorem Honda o maximálním výkonu 6,5 HP.

Turbo Power 50 S

Moderní, výkonná sekačka nabízí komfortní užívání a vysoký stupeň výbavy a funkčnosti.
Turbo Power 53 S

Moderní, výkonná sekačka nabízí komfortní užívání a vysoký stupeň výbavy a funkčnosti. Je vybavena motorem Briggs & Stratton o maximálním výkonu 5,5 HP, má záběr 53 cm.

Twinclip 55 SV H

Twinclip 55 SV H je zcela nová sekačka vyrobená pro náročné uživatele s mnohými užitnými vlastnostmi, které jiné stroje nemají. Sekasí nůž má dvě ostří v různých výškách pro lepší mulčování a sběr trávy. Madla sekačky jsou snadno nastavitelná do několika pracovních poloh a do polohy při skladování. Sběrný koš trávy je pohodlně vyjmutelný jednou rukou a má ukazatel naplnění. Motor Honda GCV 190 je dostatečně výkonný pro všechny tří funkce sekačky - sběr, výhoz a mulčování trávy. Rychlost pojezdu lze regulovat ve čtyřech stupních.