Sledujte Stiga poslední novinky na »

Skip Navigation LinksHlavní strana > Produkty > Travní sekačky > Motorové benzínové sekačky s pojezdem

Motorové benzínové sekačky s pojezdem

no image
Benzínové sekačky jsou ideální volbou pro rozlehlejší zahrady. Nabízejí více výkonu než sekačky elektrické a navíc nejsou závislé na přívodním kabelu. Zvládnou posekat i vyšší a hustší travní porost. Posekanou trávu sbírají do koše. Pokud nebudete chtít trávu sbírat a někde na zahradě skladovat, můžete mulčovat. Dovnitř sekačky lze vsunout mulčovací vložku. Kombinovaně lze střídat mulčovaní a sběr do koše nebo výhoz dozadu.

Collector 46 S

Výborná benzínová sekačka s jednoduchou obsluhou. Má záběr 45 cm, motor Briggs & Stratton o maximálním výkonu 3,5 HP.

Combi 48 S

Výkonná a spolehlivá sekačka se záběrem 46 cm a vlastním pojezdem, určená na středně velké zahrady.


Combi 50 SEQB

Sekačka s vysokou užitnou hodnotou s motorem Briggs & Stratton o výkonu 5 HP. Sekačka je navíc vybavená elektrickým novým startérem INSTART.


Combi 50 SQB

Univerzální sekačka, která je ideální pro středně velké a členité zahrady.Combi 50 SQH

Moderní sekačka s mnohostranným využitím, robustní konstrukcí a vyšší hmotností. Je poháněna silným motorem Honda o maximálním výkonu 5,5 HP.

Combi 53 SQB

Výkonná a spolehlivá sekačka se záběrem 51 cm a vlastním pojezdem, určená na větší zahrady.Combi 55 SQB

Výkonná, univerzální sekačka s velkými zadními koly, čtyřmi funkcemi a záběrem 53 cm.

Combi 55 SQH

Moderní sekačka s mnohostranným využitím, robustní konstrukcí. Je poháněna motorem Honda o maximálním výkonu 5,5 HP.Combi 55 SVEQ B

Výkonná a dobře vybavená sekačka s elekrickým starterem INSTART. Má velká kola, variabilní volbu rychlosti pojezdu a sběrný koš 70 l.


Combi 55 SVQH

Moderní sekačka s mnohostranným využitím, robustní konstrukcí. Je poháněna motorem Honda o maximálním výkonu 5,5 HP.


Multiclip 47 SQ

Mulčovací sekačka s motorem Briggs&Stratton a vlastním pojezdem. Nově má volitelný boční výhoz.

Multiclip Pro 53 S

Profesionální mulčovací sekačka.
Turbo Power 50 S

Moderní, výkonná sekačka nabízí komfortní užívání a vysoký stupeň výbavy a funkčnosti.

Turbo Power 53 S

Moderní, výkonná sekačka nabízí komfortní užívání a vysoký stupeň výbavy a funkčnosti. Je vybavena motorem Briggs & Stratton o maximálním výkonu 5,5 HP, má záběr 53 cm.


Twinclip 50 SB

Moderní sekačka s mnohostranným využitím a robustní konstrukcí. Je poháněna motorem B/S o maximálním výkonu 5 HP, který je dostatečný ke všem třem funkcím sekačky - sběru, mulčování a výhozu trávy dozadu. Záběr sekačky je 48 cm.


Twinclip 50 SV H

Sekačka pro náročné uživatele s motorem Honda 160 a variabilní rychlostí pojezdu. Provedení stroje a patentovaný nůž jsou zárukou vysoké funkčnosti. Pojezdová kola jsou vyrobena z kovu, sběrný koš se vyjímá a vkládá komfortně jednou rukou. Pro údržbu lze sklopit rukojeť a sekačku postavit směrem dozadu.Twinclip 55 SB

Nová sekačka, moderně navržená. Je poháněna silným motorem B&S 675 o maximálním výkonu 5,5 HP, který je dostatečný ke všem třem funkcím sekačky - sběru, mulčování a výhozu trávy dozadu. Záběr sekačky je 53cm.

Twinclip 55 SV H

Twinclip 55 SV H je zcela nová sekačka vyrobená pro náročné uživatele s mnohými užitnými vlastnostmi, které jiné stroje nemají. Sekasí nůž má dvě ostří v různých výškách pro lepší mulčování a sběr trávy. Madla sekačky jsou snadno nastavitelná do několika pracovních poloh a do polohy při skladování. Sběrný koš trávy je pohodlně vyjmutelný jednou rukou a má ukazatel naplnění. Motor Honda GCV 190 je dostatečně výkonný pro všechny tří funkce sekačky - sběr, výhoz a mulčování trávy. Rychlost pojezdu lze regulovat ve čtyřech stupních.Twinclip 55 SVEQ B

Skvěle vybavená sekačka s motorem B&S se startérem inStart. Má podvozek s antikorozní ochranou, regulovatelný pojezd a čtyři možnosti sečení. Madlo sekačky je snadno nastavitelné a sklopitelné při skladování. Sekačka má centrální nastavení výšky sečení v rozsahu 25 – 77 mm.