Sledujte Stiga poslední novinky na »

Křovinořezy

no image
Křovinořezy (někdy též motorové kosy) jsou univerzálními stroji pro sekání šikmých nebo hůře dostupných ploch, pozemků s přerostlou trávou, nálety nebo houštím. Dobrý poměr výkonu a hmotnosti. Účinné tlumení vibrací. Vysoký krouticí moment. To jsou charakteristické Pokud je pro vás důležitá šetrnost vůči životnímu prostředí, potěší vás nízká spotřeba paliva, nízké emise a malá hlučnost čtyřtaktních motorů. Pokud je pro vás důležitý vysoký krouticí moment, dejte přednost dvoutaktním motorům. Všechny jsou vytvořeny pro dlouhodobé a náročné používání a jsou vybaveny systémem Easy Start, který umožňuje snadné startování.

SBC 232 D

Speciálně pro soukromé uživatele kteří drží krok s nejnovějším vývojem produktů. Struktůra a materiály byly vylepšeny pro vyšší tvrdost a lehkost.

SBC 242 D

Nový model s 2-taktním motorem o obsahu 42,7 ccm a výkonem 1,7 HP.


SBC 252 D

Nový silný model s 2-taktním motorem o obsahu 51,7 ccm a výkonem 2,1 HP.


SBC 435 HD

Křovinořez s moderním čtyřtaktním motorem Honda o obsahu 35 ccm. Má rukojeť s antivibračním systémem.SBC 645 KD

Oblíbený 2-taktní křovinořez s motorem Kawasaki o obsahu 34,4 ccm a výkonem 1,4 HP. Má dvojitou rukojeť s antivibračním systémem, záběr 43 cm a hmotnost 7,6 kg. Součástí stroje jsou strunová hlava s jednoduchým navinováním struny a systémemTap&Go, trojzubec a dvojitý závěsný popruh.

SBC 653 KD

Stroj pro náročné uživatele s 2taktním motorem Kawasaki o obsahu 53,2 ccm a výkonem 2,7 HP.