Sledujte Stiga poslední novinky na »

Skip Navigation LinksHlavní strana > Produkty > Sněhové frézy

Sněhové frézy

no image
Zbavte se starostí se sněhovou nadílkou!

V tomto katalogu vám představíme aktuální sortiment sněhových fréz značky Stiga a pomůžeme vám vybrat správný typ frézy pro vaše potřeby. Všechny frézy Stiga jsou konstruované pro náročné severské podmínky. Jsou řešeny tak, aby přinášely maximum užitné hodnoty a současně příjemný požitek z práce.

Před vlastním výběrem vhodné frézy je třeba zvážit velikost a členitost plochy, ze které budete sníh odklízet, a množství sněhu, který ve vaší oblasti běžně padá. Podle konstrukce se sněhové frézy dělí na jednostupňové a dvoustupňové. Jednostupňové jsou vhodné zejména do městských oblastí s malým spadem sněhu, dvoustupňové se naopak hodí do oblastí s větší sněhovou zátěží. Pokud budete potřebovat další informace nebo budete chtít stroj prakticky vyzkoušet, navštivte, prosím, svého nejbližšího autorizovaného prodejce značky Stiga.

1371 PRO

Nejvýkonnější model řady vhodný do oblastí s velkým spadem sněhu.

Snow Blizzard

Oblíbený stroj se silným motorem a dobrou cenou. Motor Briggs & Stratton 1150 Snow Series, OHV, pracovní záběr 69 cm, 6 rychlostí vpřed, 2 vzad, elektrický startér, velké pneumatiky 16“ se vzorkem Maxi Grip, ozubený ocelový šnek, integrované přední světlo, hmotnost 95 kg.


Snow Crystal

Spolehlivý, dobře vybavený model pro příměstské oblasti.


Snow Flake

Silný stroj určený do podhorských a horských podmínek. Motor Briggs & Stratton 1150 Snow Series, OHV, pracovní záběr 74 cm, elektrický startér a halogenové pracovní světlo, 6 rychlostí vpřed, 2 vzad, elektrické ovládání otáčení výhozového komínu, ozubený ocelový šnek.Snow Fox

Oblíbený model. Ideální fréza do horských a podhorských měst.

Snow Hunter

Nejmenší a nejlehčí sněhová fréza s jednoduchou obsluhou.Snow Patrol

Základní dvoustupňový model s pojezdem vpřed i vzad.

Snow Power

Výkonná sněhová fréza určená do horských podmínek s velkým průměrným spadem sněhu. Motor Briggs & Stratton 1650 Snow Series, OHV, 342 ccm, pracovní záběr 84 cm, elektrický startér a halogenové světlo, 6 rychlostí vpřed, 2 vzad, elektrické ovládání otáčení výhozového komínu, ozubený ocelový šnek.Snow Prisma

Komfortní fréza s bohatou výbavou a ekologicky čistým motorem.


ST 5266 PB TRAC

Nová pásová sněhová fréza do podhorských oblastí.