Sledujte Stiga poslední novinky na »

Skip Navigation LinksHlavní strana > Produkty > Sněhové frézy

Sněhové frézy

no image
Zbavte se starostí se sněhovou nadílkou!

V tomto katalogu vám představíme aktuální sortiment sněhových fréz značky Stiga a pomůžeme vám vybrat správný typ frézy pro vaše potřeby. Všechny frézy Stiga jsou konstruované pro náročné severské podmínky. Jsou řešeny tak, aby přinášely maximum užitné hodnoty a současně příjemný požitek z práce.

Před vlastním výběrem vhodné frézy je třeba zvážit velikost a členitost plochy, ze které budete sníh odklízet, a množství sněhu, který ve vaší oblasti běžně padá. Podle konstrukce se sněhové frézy dělí na jednostupňové a dvoustupňové. Jednostupňové jsou vhodné zejména do městských oblastí s malým spadem sněhu, dvoustupňové se naopak hodí do oblastí s větší sněhovou zátěží. Pokud budete potřebovat další informace nebo budete chtít stroj prakticky vyzkoušet, navštivte, prosím, svého nejbližšího autorizovaného prodejce značky Stiga.

Snow Hunter

Nejmenší a nejlehčí sněhová fréza s jednoduchou obsluhou.

ST 4262 P

Dvoustupňová sněhová fréza


ST 5262 PB

Dvoustupňová sněhová fréza


ST 5266 PB

Dvoustupňové frézy této kategorie jsou určené do oblastí se středně velkým spadem sněhu. Liší se výkonem motoru, pracovním záběrem a dalšími parametry. Jejich princip spočívá v tom, že vrstva sněhu je nejdříve odfrézovaná ocelovým šnekem do prostoru ventilátoru, odkud je potom výhozovým komínem usměrněna do požadovaného prostoru. Všechny jsou vybaveny čtyřtaktními motory.ST 5266 PB TRAC

Nová pásová sněhová fréza do podhorských oblastí.

ST 6276 PB

Největší fréza s maximální výbavou. Výhozový komínek se natáčí elektricky a výhozová klapka se též naklání pomocí elektrického motorku. Sněhová fréza disponuje vysokým výkonem, dobrým osvětlením a má vyhřívané rukojeti.