Sledujte Stiga poslední novinky na »

Estate

no image
Traktory Stiga Estate jsou tradiční vyzkoušené modely traktorů, které se hodí k sekání středně velkých až rozlehlých pozemků. Všechny vynikají snadnou obsluhou a vysokou spolehlivostí. Traktory se řídí předními koly, motor pohání zadní kola a sekací ústrojí je umístěné mezi předními a zadními koly. Všechny modely jsou vybavené hydrostatickou převodovkou (s výjimkou nejmenšího modelu Estate Master) s plynule měnitelnou pojezdovou rychlostí vpřed i vzad. Posekaná tráva je standardně sbírána do zadního sběracího koše. Pokud budete chtít trávu mulčovat, stačí Vám vložit do výhozového otvoru mulčovací vložku.

BT 84 HCB

Traktor BT 84 HCB je určen pro uživatele, kteří preferují stroj za nízkou cenu s dobrými technickými parametry, jako je motor B&S a hydrostatická převodovka. Pracovní záběr má 84 cm, výška sečení se nastavuje v sedmi polohách od 25 do 80 mm a sekací agregát má antiskalpovací kolečka. Sběrný koš je na 200 litrů a má zjednodušené vyprazdňování trávy. Stroj je v černé barvě pod názvem ALPINA. Neobsahuje mulčovací klín a není vybaven předním nárazníkem.

Combi 1066 HQ

Letos vylepšen o volitelný boční výhoz. Kompaktní malý traktor s minimálním poloměrem otáčení pro menší zahrady.


Estate 3084 H

Nově vyvinutý, pohyblivý a snadno ovladatelný traktor je poháněn motorem Briggs & Stratton o maximálním výkonu 13,5 HP.


Estate 5092 H

Ideální pomocník na středně velké zahrady je vybaven motorem Briggs & Stratton o maximálním výkonu 16,5 HP a hydrostatickým pohonem.Estate 6092 HW

Ideální pomocník na středně velké zahrady je vybaven dvouválcovým motorem Kawasaki o maximálním výkonu 16 HP a hydrostatickým pohonem.

Estate 6102 HW

Výkonný traktor je poháněn silným dvouválcovým motorem Briggs & Stratton o maximálním výkonu 22 HP a má záběr sekací hlavy 102 cm.Estate 7122 HWS

Velmi výkonný stroj pro sekání velkých zahrad, profesionální použití a náročné zákazníky.

Tornado 2198 H

Nově vyvinutý, pohyblivý a snadno ovladatelný traktor je poháněn motorem Briggs & Stratton o maximálním výkonu 13,5 HP.