Sledujte Stiga poslední novinky na »

Estate

no image
Traktory Stiga Estate jsou tradiční vyzkoušené modely traktorů, které se hodí k sekání středně velkých až rozlehlých pozemků. Všechny vynikají snadnou obsluhou a vysokou spolehlivostí. Traktory se řídí předními koly, motor pohání zadní kola a sekací ústrojí je umístěné mezi předními a zadními koly. Všechny modely jsou vybavené hydrostatickou převodovkou (s výjimkou nejmenšího modelu Estate Master) s plynule měnitelnou pojezdovou rychlostí vpřed i vzad. Posekaná tráva je standardně sbírána do zadního sběracího koše. Pokud budete chtít trávu mulčovat, stačí Vám vložit do výhozového otvoru mulčovací vložku.

BT 84 HCB

Traktor BT 84 HCB je určen pro uživatele, kteří preferují stroj za nízkou cenu s dobrými technickými parametry, jako je motor B&S a hydrostatická převodovka. Pracovní záběr má 84 cm, výška sečení se nastavuje v sedmi polohách od 25 do 80 mm a sekací agregát má antiskalpovací kolečka. Sběrný koš je na 200 litrů a má zjednodušené vyprazdňování trávy. Stroj je v černé barvě pod názvem ALPINA. Neobsahuje mulčovací klín a je vybaven předním nárazníkem.

Combi 1066 H

Kompaktní malý traktor s hydrostatickou převodovkou a malým poloměrem otáčení pro menší zahrady.


Combi 1066 HQ

Kompaktní malý traktor s hydrostatickou převodovkou a malým poloměrem otáčení pro menší zahrady.


Estate 3084 H

Nově vylepšený, pohyblivý a snadno ovladatelný traktor je poháněn motorem Briggs & Stratton o maximálním výkonu 13,5 HP se záběrem sečení 84 cm.Estate 3098 H

Nově vyvinutý traktor s větším záběrem sečení 98 cm. Pohyblivý a snadno ovladatelný traktor je poháněn motorem Briggs & Stratton o maximálním výkonu 16 HP.

Estate 3398 H

Ideální pomocník na středně velké zahrady je vybaven dvouválcovým motorem Kawasaki o maximálním výkonu 16 HP a hydrostatickým pohonem.Estate 5092 H

Středně velký traktor s jednoválcovým motorem o výkonu 18,5 HP. Pojezd stroje zajišťuje hydrostatická převodovka s plynulou regulací rychlosti vpřed i vzad. Záběr sekacího ústrojí je 92 cm, nože se zapínají elektromagnetickou spojkou.

Estate 5092 HW

Středně velký traktor s dvouválcovým motorem Kawasaki o výkonu 16 HP. Pojezd stroje zajišťuje hydrostatická převodovka s plynulou regulací rychlosti vpřed i vzad. Záběr sekacího ústrojí je 92 cm, nože se zapínají elektromagnetickou spojkou.Estate 6102 HW

Nový výkonný traktor je poháněn silným dvouválcovým motorem Briggs & Stratton o maximálním výkonu 22 HP a má záběr sekací hlavy 102 cm.


Estate 7102 HWS Kawasaki

Nový a výkonný traktor pro rok 2018 je poháněn silným dvouválcovým motorem Kawasaki o maximálním výkonu 22 HP a má záběr sekací hlavy 102 cm.


Estate 7122 HWS

Velmi výkonný stroj s novým vzhledem pro sekání velkých zahrad, profesionální použití a náročné zákazníky.

Tornado 2198 H

Pohyblivý a snadno ovladatelný traktor je poháněn motorem Briggs & Stratton o maximálním výkonu 13,5 HP a záběrem sečení 98 cm.