Sledujte Stiga poslední novinky na »

Skip Navigation LinksHlavní strana > Produkty > Travní sekačky > Elektrické sekačky

Elektrické sekačky

no image
Elektrické sekačky vynikají především tichým chodem, nízkou hmotností a minimální údržbou. Jejich obsluha je jednoduchá a pohodlná. Vzhledem k závislosti na připojení ke zdroji elektrické energie kabelem jsou vhodné především na menší až středně velké zahrady. Ruční vřetenová sekačka trávu neseká, ale seřezává mezi dvěma ostřími. Tento způsob sečení je k trávě nejšetrnější, proto se s výhodou používá u nově založených trávníků.

Collector 35 E

Základní a nejmenší model elektrické sekačky. Má záběr 33 cm, motor o výkonu 1 000 W a sběrací koš 30 l.

Collector 39 E

Základní model elektrické sekačky se záběrem 37 cm, motorem o výkonu 1 400 W a sběracím košem o objemu 40 litrů.


Combi 40 E

Malá a kvalitní elektrická sekačka se záběrem 38cm a výkonem 1600W.


Combi 43 AE - bateriová

Nabíjecí sekačka pro středě velké zahrady s centrálním nastavováním výšky sečení. Posekanou trávu je možno sbírat, mulčovat nebo vyhazovat zadním výletovým otvorem. Balení obsahuje baterku, nabíječku a mulčovací klín. !!!Pozor k dodání jaro 2018!!!Combi 43 S AE - bateriová

Nabíjecí sekačka s pojezdem pro středě velké zahrady s centrálním nastavováním výšky sečení. Posekanou trávu je možno sbírat, mulčovat nebo vyhazovat zadním výletovým otvorem. Balení obsahuje baterku, nabíječku a mulčovací klín. !!!Pozor k dodání jaro 2018!!!

Combi 44 E

Výkonná elektrická sekačka se záběrem 42 cm a motorem o výkonu 1 800 W.Combi 48 E

Výkonná elektrická sekačka s ocelovým podvozkem bez pojezdu.

Combi 48 ES

Výkonná elektrická sekačka s ocelovým podvozkem shodným s benzínovými sekačkami a vlastním pojezdem.Combi 50 S AE - bateriová

Nabíjecí sekačka s vlastním variabilním pohonem. Obsahuje baterii a nabíječku. Informace o provozu sekačky jsou přehledně zobrazovány. Na jedno nabití poseká 900 m2, obsahuje mulčovací vložku.


Combi 55 S AE - bateriová

Největší sekačka s vlastním variabilním pohonem. Obsahuje 2x baterii a nabíječku. Informace o provozu sekačky jsou přehledně zobrazovány. Na jedno nabití poseká 1000 m2, v kompletu má mulčovací vložku. !!!Pozor k dodání jaro 2018!!!


SLM 3648 AE - bateriová

Akumulátorová sekačka pro menší zahrady do 500 m2 a Li-ion baterii 2,5 Ah. Má záběr 34 cm, sběrný koš na 35 l a centrální nastavování výšky sečení v rozsahu 25 až 75 mm. V balení je baterie, nabíječka a mulčovací klín. Stroj je součástí systému Aku-48 V.

SLM 4048 AE - bateriová

Akumulátorová sekačka nepotřebuje přívodní kabel! Má záběr 38 cm, motor 48 V a Li-ion baterii 5 Ah. Má centrální nastavení výšky sečení: 6 pozic v rozmezí 25 – 75 mm, sběrací koš 40 l s průhledem a velká zadní kola 250 mm. Nabíječka, mulčovací vložka a čistící lopatka jsou součástí stroje.