Sledujte Stiga poslední novinky na »

Skip Navigation LinksHlavní strana > Produkty > Recyklace > Drtiče > Bio Master 2200

Bio Master 2200

Produktové číslo: 290000222/14

Přehled

Bio Master je vysokoobrátkový drtič s dvěma noži s oboustranným ostřím. Je vybaven motorem o výkonu 2 200 W a snadno zpracuje větve až do průměru 40 mm. Zvláště je vhodný pro čerstvě pořezané větve. Stroj má ochranu proti přetížení. Podavač drceného materiálu a textilní koš jsou součástí výrobku.
Cena: 3 290,- Kč
2 719,- Kč bez DPH
 
Hmotnost (kg)15
Hladina hluku, dB (A)104
MotorElektrický
Bezpečnostní vypínačX
Metoda drceníRotující nože
Otočné nože s oboustranným ostřímX
Maximální průměr větví (mm)40
Podavač materiáluX
Sběrací koš uvnitř baleníX
Zpětný chod 
Výkon/obsah motoru2200 W
Hledej prodejce
select
select
select

Poptávkový formulář –

Děkujeme Vám, že jste si vybrali robotickou sekačku STIGA. Po vyplnění a odeslání formuláře Vám obratem přidělíme specialistu z Vašeho okolí. Ten s Vámi dokončí prodej a domluví případnou instalaci Vaší nové robotické sekačky.

Položky označené * jsou povinné.
 
Oslovení Zde můžete upřesnit Vaší poptávku

Jméno a příjmení*
Město / Obec
PSČ*
Tel. číslo*
Email*

Společnost GGP Czech Republic s.r.o. shromažďuje pouze kontaktní údaje, a to konkrétně celé jméno, adresu, telefonní čísla a emailové adresy, za účelem odeslání zboží a komunikace se zákazníky. Kupující souhlasí s tím, že tyto údaje mohou být použity prodávajícím k výše uvedenému účelu až do odvolání tohoto souhlasu. Tyto údaje nejsou poskytovány třetím stranám vyjma dopravců. O změnu osobních údajů, nebo jejich vymazání lze požádat osobně, telefonicky nebo emailem. Vaše poskytnutá data nebudou předána třetí osobě a bude s nimi nakládáno v souladu s ustanovením o ochraně dat.


*